Użytkownik

Medicover Stomatologia

W Medicover oferujemy opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

W Medicover Stomatologia od ponad 20 lat potwierdzamy, że umiemy leczyć i troszczyć się o piękny i zdrowy uśmiech naszych Pacjentów. Wyróżniają nas europejskie standardy leczenia, nowocześnie wyposażone gabinety i doświadczeni lekarze. Nasz zespół lekarzy stomatologów to specjaliści wysokiej klasy z dorobkiem ponad 1800 wykonanych zabiegów implantologicznych i ponad 1600 przeprowadzonych zabiegów chirurgicznych.

W gabinetach Medicover Stomatologia, których obecnie mamy ponad 70 w całej Polsce, oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla dorosłych i dzieci. Wierzymy w indywidualne podejście do Pacjenta i dostosowujemy plan leczenia do jego potrzeb.

Naszą praktyką jest aby każdą wizytę rozpoczynać od kompleksowej diagnostyki Pacjenta, przeprowadzanej w pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt (tj. tomograf komputerowy, pantomogram i cefalostat cyfrowy) oraz na bieżąco odpowiadać na pytania i wątpliwości.

W Medicover Stomatologia rozumiemy znaczenie pięknego i zdrowego uśmiechu oferując Pacjentom Medicover oraz osobom nie posiadającym opieki medycznej w Medicover usługi, takie jak:

implantologia i protetyka,
ortodoncja,
chirurgia stomatologiczna,
periodontologia (chorób przyzębia),
stomatologia dziecięca,
stomatologia zachowawcza,
higienizacja (scaling, piaskowanie, fluoryzacja),
leczenie ubytków, w tym leczenie kanałowe,
wybielanie zębów,
diagnostyka radiologiczna,
pracownia fotograficzna „obrazowania uśmiechu”.
... czytaj więcej
Obserwuj
Lokalizacja
Aleje Jerozolismkie 96 00-807 Warszawa

Asystentka Stomatologiczna - Łódź Medicover

Zdrowie i opieka » Pracownicy ochrony zdrowia

Łódź, Śródmieście 14 paź